ï»?
Reklama na telebimach

Telebimy w Lublinie

Telebimy dają możliwość dopasowania kampanii do założonych celów, strategii i wielkości budżetu. Pozwalają na łatwe dopasowanie terminów emisji do zaplanowanej kampanii, jak również szybką zmianę promowanej oferty. Reklama na telebimach pozwala również na emisję kilku reklam w tym samym czasie w jednej lokalizacji.

Telebim mobilny

W naszej ofercie znajduje się również telebim mobilny, który oferujemy na różnego rodzaju eventy plenerowe, koncerty czy prywatne spotkania dla firm. Ekran umieszczony jest na przyczepie, co pozwala na jego szybki transport, a generator prądotwórczy zapewnie emisję nawet w oddalonych miejscach gdzie trudniej o łącze energetyczne. Dodatkowo oferujemy możliwość podłączenia do telebimu mobilnego kamer oraz głośników wysokiej jakości.

Sieć telebimów w Lublinie


Telebim Zana
Telebim usytuowany przy rondzie Zana / Filaretów o powierzchni 28 m. kw., na budynku Zana 43. Bardzo dobra widoczność dla wszystkich jadących od strony Nadbystrzycka - Zana oraz Głęboka - Filaretów.
więcej

Telebim Orfeusz
Telebim zawieszony na budynku galerii Orfeusz na os. Czechów. Bardzo dobrze widoczny dla osób powracających z centrum. Skrzyżowanie ul. Kompozytorów Polskich i Mieczysława Smorawińskiego.

Telebim Olimp 1 (Spółdzielczości Pracy)
Ekran zlokalizowany przy Galerii Olimp, obok wjazdu do Galerii od strony Spółdzielczości Pracy. Bardzo dobra widoczność od strony ulicy. Ten telebim to ponad 20 m2 powierzchni reklamowej, która gwarantuje czytelny a przede wszystkim bardzo skuteczny odbiór prezentowanych animacji.
więcej

Telebim Olimp 2 (Spółdzielczości Pracy)
Ekran zlokalizowany przy Galerii Olimp, położony obok restauracji McDonald's. Telebim to ponad 20 m2 powierzchni reklamowej, która gwarantuje czytelny a przede wszystkim bardzo skuteczny odbiór prezentowanych animacji.
więcej

Telebim Nova
Zlokalizowany przy bardzo ruchliwym ciągu komunikacyjnym zarówno samochodów jak i pieszych. Tuż obok sklepu Nova i dworca PKS przy Alejach Tysiąclecia. Ekran naprzeciwko Zamku Lubelskiego.

Telebim Piano
Nośnik LED przy Hotelu Piano. Blisko ronda jana Pawła II / Armii Krajowej. Bardzo dobra lokalizacja przy ruchliwej ulicy Jana Pawła II.

Telebim Tesco
Lokalizacja w jednym z największych centrów galerii handlowych w Lublinie – w sąsiedztwie Galerii Zone, Tesco, Galerii Orkana oraz Obi. (Najwyższa jakość wykonania ekranu w technologii SMD, zastosowanie tej technologii pozwala na uzyskanie znacznie lepszej jakości obrazu niż powszechnie stosowana technologia RGB).

Telebim MUSI
Zlokalizowany przy Galerii Olimp, bardzo dobra widoczność od dla wszystkich wyjeżdżających z galerii w stronę Al. Spółdzielczości Pracy.

Telebim MPK (nieaktywny)
Ekran na budynku MPK przy Al. Kraśnickiej. Skrzyżowanie Al. Kraśnickie / ul. Nałęczowska. Bardzo dobra widoczność dla kierowców poruszających się w stronę Kraśnika oraz w stronę Nałęczowa.

Lokalizacje telebimów w Lublinie
Produkcja spotów reklamowych
Dodaj telebim do naszej sieci


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą reklamy w autobusach MPK oraz reklamy w kinach w całej Polsce. Reklama w kinie
Reklama w autobusach MPK
Rzutnik pieśni LED do kościoła
Rzutnik Tekstów Pieśni LED do koscioła jest urządzeniem służącym do wyświetlania tekstów pieśni oraz wszelkich innych komunikatów duszpasterskich. Sterowanie odbywa się drogą radiową lub przewodową, jednocześnie sterownik może obsługiwać dowolną liczbę tablic LED. Ceny rzutników od 10.000zł netto.