ï»?
Reklama w kinach

Reklama przed seansem w kinie

Reklama w kinie to znakomita forma przekazu umożliwiająca dotarcie do tysięcy widzów we wszystkich dużych miastach w Polsce. Sprawdź naszą ofertę na stronie AdKino i wyceń swoją kampanię. Podejmij bezpośredni kontakt z widzami tworząc akcje ambientowe w kinie.

Spoty reklamowe do kina, Internetu i TV

Jeśli nie masz jeszcze reklamy promującej Twoją firmę, produkt czy usługę pomożemy Ci opracować scenariusz i zrealizować profesjonalny, animowany spot, który zmieści się w Twoim budżecie.

Formy reklamy w kinie

Reklama na ekranie kina to nie wszystko co możemy Ci zaproponować. Pomożemy Ci przeprowadzić akcje promocyjne na terenie kin z udziałem hostess, na ekranach przy kasach, rozdamy próbki i ulotki z Twoim produktem. Wydrukujemy i rozstawimy standy, roll-upy i ścianki promocyjne. Umieścimy naklejki z Twoim produktem na fotelach w sali kinowej, opracujemy dedykowany landing page strony internetowej połącząnej z akcją na terenie kin, a jeśli zechcesz to całą akcję dodadatkowo udokumentujemy i zamieścić na YouTube.

Akcje ambientowe w kinach

Poza tradycyjnymi formami reklamy proponujemy bezpośredni kontakt z widzami tworząc nieszablonowe akcje ambientowe na terenie kin. Zaskocz widza, nawiąż z nim interakcję, pozostań na dłużej w jego pamięci.

Zapytaj nas o wycenę kampanii: przejdź do kontaktu >>